Čistenie a umývanie okien Bánovce

Umývanie okien a lodžií Bánovce – túto zákazku zaisťoval 24.10.2013 zamestnanec našej upratovacej firmy. Umývanie okien a lodžií dokončil v celku za 3 hodiny.

Pre dokonalé umývanie okien Bánovce bolo nutné najskôr dôkladne očistiť aj okenné parapety a rámy. Akonáhle boli poriadne umyté, pokračovalo sa s umývaním presklených plôch. Pre konečné vyleštenie sme ani pri tejto a ani pri žiadnej inej zákazke nikdy nepoužívali leštiace prípravky, pretože okná, výklady a iné presklené plochy leštíme výhradne iba suchou bavlnenou plienkou. Tento spôsob umývania nazývame tzv. trikom suchého leštenia. Tento spôsob umývania zaistí, že okná či iné presklené plochy zostanú dlhú dobu čisté. Pri súvislom zaprášení sa vďaka nevyužitiu leštidiel na povrchu neobjavia kruhy a ťahy ani po dlhšej dobe, ako to býva napríklad pri leštení povrchov s rôznymi leštiacimi prípravkami. Pre umývanie a čistenie okien a lodžií vo výškach máme k dispozícii speleologickú a horolezeckú techniku a pre umývanie na ťažko dostupných miestach využívame vysokozdvižné plošiny a hydraulické rameno.
Celá akcia prebehla bez akýchkoľvek problémov a zákazník bol s konečným výsledkom úplne spokojný čo dokazuje aj to, že vyjadril svoj záujem o budúcu spoluprácu s nami pri ďalších podobných akciách.

Ďalej pre Vás vieme vykonať tieto činnosti: odstraňovanie grafitov, čistenie fasád, antigrafitová ochrana, výškové práce, postavebné práce, fluatácia podláh, strojové čistenie kobercov, tepovanie kobercov atď.

pre viac informácii kliknite TU