Odstránenie graffiti a kvalitnú antigraffitovú ochranu VRÁTANE SERVISU ODSTRÁNENIE GRAFFITI Z NAŠICH AGO realizuje Umývanie okien Bánovce. Služby vykonáva nielen v Slovenskej republike, ale aj v Česku a v Rakúsku.

Antigrafity náter

Na antigraffiti náter poskytujeme najlacnejšiu cenu v Slovenskej republike, a to 5 €/m². Pri hladkých plochách nanášame zvyčajne 3 vrstvy, ale pri štruktúrovaných a pórovitých povrchoch je nutné naniesť vrstiev 6-12. Antigraffiti náter možno aplikovať aj na MARMOLIT, a to v 3-5 vrstvách v cene 17 – 23 €/m². Antigrafitová ochrana je nanášaná v niekoľkých vrstvách podľa štruktúry povrchu. Aplikovať ho môžeme na všetky druhy plôch vrátane plastov. Jediné materiály, ktoré neznesú AGO, sú sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát.

Nanášanie antigraffitového náteru je proces, pri ktorom je potrebné mať vonkajšie klimatické podmienky nad +10°C. Ošetrenie povrchov s AGO je nekomplikované a vždy so 100% výsledkom. Postupujeme tak, že graffiti odstránime a potom nanesieme tzv. jednorazový náter Bellinzoni, ktorý docieli to, že je ochrana zachovaná a znásobená tak, že jej funkčnosť vydrží až 6 rokov a znesie viac. Ak vykonáme antigraffiti náter alebo nástrek na Vašej budove, sme schopní na akomkoľvek mieste odstrániť graffiti do 14 dní v akomkoľvek, i najmenšom rozsahu. Pre našich zákazníkov je v zmluve o dielo zakotvené servisné čistenie a odstraňovanie z našich AGO.

AGO 1

 
Funguje je to tak, že ak sa objaví na fasáde graffiti, my ho odstránime, a vždy na tomto konkrétnom mieste ZADARMO vrátime novú vrstvu AGO tam, kde sme pracovali, takže tam znovu nanesieme nové AGO, ktoré bolo oslabené našou odstraňovacou činnosťou. Týmto Vám môžeme ponúknuť službu za prijateľnú cenu. Viacnásobná ochrana je drahá cca od 20 €/m². Hlavne je úplne zbytočné chrániť za vyššie finančné čiastky všetky miesta na fasáde, keď je pravdepodobné, že nebudú pokreslené všetky chránené plochy počas jej životnosti. Naša firma nemá v SR konkurenciu nielen v cene, ale predovšetkým v servisnej činnosti a v nastavenom systéme ako udržať budovy bez graffiti.

Technické údaje k antigraffiti náterom AGO /antigraffitová ochrana/:

– Realizuje sa na všetky typy povrchov, okrem skla, polykarbonátov a leštených kovov

– Fasádu neutesňuje, nezadržiava vlhkosť v budove a objektoch – funguje

– Náter je paropriepustný – vlhkosť z fasády vystupuje

– Náter je hydrofóbny – vlhkosť do fasády nevstupuje – odpudzuje vodu.

Odstránenie graffiti

Pri odstraňovaní graffiti z povrchov neošetrených antigraffiti náterom alebo nástrekom je potrebné zdôrazniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 – 90%. Postupuje sa tak, že sa graffiti zoslabí čo najviac a pretrie sa danou fasádnou farbou. Zamaľovať graffiti ihneď a neodstraňovať ho, neprináša dobrý výsledok. Graffiti väčšinou presakuje a sú vidieť jeho pôvodné kontúry. Pri fasádach a štruktúrovaných omietkach treba počítať s tým, že pri odstraňovaní graffiti z neošetrených povrchov môžeme odstrániť aj farbu fasády. Prevenciou pred vandalizmom tohto typu je nechať si naniesť na povrch antigraffitovú ochranu, ktorá zaistí následné odstránenie graffiti so 100% výsledkom.

Odstranění gr. 1

 

Ďalšie ponúkané služby firmy Umývanie okien Bánovce:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je prevažne vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu antigraffiti, odstraňujeme nepovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, z pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia . Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu Pieskovačku W 1-40 a abrazíva, t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov, kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok, starých náterov či graffiti. Metódu pieskovanie možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom Slovenskej republiky. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či sa potrebujete poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.