Strojové čistenie podláh

Navštívte naše internetové stránky Umývanie okien Bánovce alebo nás kontaktujte a nechajte si poradiť, ako na mastnotu a škvrny na podlahách. Pozrite si galériu našich obrázkov a využite naše služby. Sme špecialisti na hĺbkové čistenie podláh, ktoré vykonávame priamo v domácnostiach, vo firme, v hoteli, obchodných domoch a pod. Umývame a čistíme podlahy akéhokoľvek typu (dlažbu, mramor, linoleum, marmoleum, plávajúce podlahy, betónové podlahy, liate podlahy, kamenné podlahy atď .).

Hĺbkové, generálne čistenie podláh vykonávame jedine strojovou metódou. Iná forma čistenia sa nám za dobu viac ako 20 rokov neosvedčila. Po našom čistení Vám podlahy zostanú vždy čisté, dezinfikované, zbavené nežiaducich pachov a všetkých povrchových alebo hrubých nečistôt. Na strojové čistenie používame kotúčový stroj, šetrnú čistiacu chémiu a vysoko výkonný vysávač. Naši zamestnanci na začiatku čistenia zvolia, aký nadstavec do kotúčového stroja pripevnia. Môžeme použiť nadstavec tzv. držiak padov alebo slonovú kefu.

podlahy 2

 
Po zvolení nadstavca si zvolíme správne zloženie chémie. Postupujeme tak, že skúšame naniesť viac druhov výkonnej čistiacej chémie, a to od najslabšej k silnejšej, až do doby, keď naši zamestnanci uvidia, že splní požadovanú reakciu pre správne vyčistenie. Akonáhle je z povrchu podlahy naším kotúčovým strojom odstránená všetka špina a mastnota, podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sme ju zneutralizovali od zvyšného chemického roztoku a necháme ju doschnúť.

Našim zákazníkom vždy po záverečnom vyčistení podláh odporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovať nanesením fluatácie – priemyselného polyméru – voskovanie podlahy. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy. Na podlahy dávame spravidla pololesklý alebo matný vosk. Tento polymér má rad výhod, napríklad: na podlahách nie sú vidieť toľko stopy, má mierny protisklz, podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje a veľmi výrazne sa predĺži životnosť podláh.

vosk 2

 

Ostatné naše služby

Medzi ďalšie odvetvia upratovacích služieb patrí strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie a opravy fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Ďalšie medodu čistenia je pieskovanie, ktoré používame pre čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. S nami sa dohodnete na malom i veľkom upratovaní. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t.č. +421 911 740 933.