Ako jediná firma v ČR ponúkame zákazníkom náš program STOP GRAFFITI a sme schopní preukázať funkčnosť nami nanesenej AGO, tým že zaručujeme kompletný servis. Ak si od nás objednáte kompletnú službu, potom Vám sme schopní opraviť fasádu tak, že drobné dierky vyspravíme silikónovým tmelom, poškodené vrstvy náteru odstránime a väčšie nerovnosti alebo odreté rohy opravíme špeciálnym fasádnym tmelom.

V okamihu, keď je fasáda opravená, môžeme naniesť novú fasádnu farbu špičkovej kvality značky Weber v 2 vrstvách, alebo antigraffitovú ochranu. Naši špecializovaní a odborne vyškolení pracovníci sú schopní opraviť fasády na Vašich domoch počas krátkeho času a so 100% výsledkom. Všetky naše služby zabezpečujeme po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku.

oprava-fasady

 

Natieranie fasád

Ak na fasádach a štruktúrovaných omietkach odstraňujeme graffity z neošetreného povrchu, úspešnosť odstránenia je na 60-90%. Pri likvidácii graffiti na fasádach je potrebná počítať s tým, že sa odstráni spolu s graffitmi aj časť fasádnej farby. Fasádnu farbu je potrebné si nechať namiešať podľa zodpovedajúceho odtieňa a pretrieť opravovanú plochu. Zabezpečujeme 90% zhodu s pôvodným odtieňom fasády. K náterom fasády používame kvalitné farby zn. Weber. Potom, čo odstránime graffiti z neošetreného povrchu a natrieme nový náter fasádnou farbou, odporúčame naniesť ochrannú vrstvu antigraffitového náteru alebo nástreku.

Pri nátere je v cene zahrnuté aj čistenie fasády vysokotlakovou vodou (v rovnakej výmere ako náter, ak nie je iná domluva). Naše služby opravy fasád, natieranie fasád a čistenie fasád, vykonávame aj vo výškach pomocou vysokozdvižnej techniky, lešenia, rebríka, alebo certifikovaných horolezcov. Práce na fasádach pomocou horolezeckého vybavenia sú v porovnaní s použitím lešenia tiež rýchlejšie a v konečnom dôsledku aj cenovo dostupnejšie.

AGO 4

 

Čistenie fasád

K najväčšiemu znečisteniu dochádza pri fasádach budov v mestách, kde sa usadzujú rôzne nečistoty a bohužiaľ bývajú často stredom záujmov sprejerov. Najznámejšie graffity sú tzv. Tagy – nezmyselné podpisy, ktorými sa súčasná poklesnutá a bezprizorná mládež pokúša zviditeľniť. Naša firma zabezpečuje kompletné čistenie a umývanie fasád vo výškach použitím horolezeckej techniky. Fasády tak zbavíme prachu, rias, plesní, vtáčieho trusu, lišajníkov alebo iných nečistôt. Ak ste nespokojní s fasádou na Vašom objekte, nie je lepšie riešenie ako ju vyčistiť.

Sme schopní Váš dom alebo akýkoľvek iný objekt kompletne zbaviť akéhokoľvek znečistenia na stenách (škvrny od farieb, organická nečistota, graffity). Pokiaľ sa jedná o bežné znečistenie umývame fasády ručne (od 1,50 €/m²), pri vyššom znečistení čistíme vysokotlakovou pištoľou použitím aktívnej čistiace zložky Flamil super 3 (od 2,00 €/m²). Ak sa objavia škvrny, ktoré nejdú odstrániť normálnou cestou, odporúčame opravu fasády nanesením vhodnej farby (od 7,00 €/m²). Používame kvalitné fasádne farby od firmy Weber. Fasádne farby Weber ponúka širokú paletu farebných odtieňov spĺňajúce nielen moderné technické, ale aj aktuálne architektonické požiadavky.

výšky 3

 
Ak máte na Vašom objekte často problémy so znečistením graffitov alebo inými druhmi znečistenia, pozrite sa aj do sekcie antigraffiti, nájdete tam viac o ochrane fasád a prevencie pred graffitmi.

Praskliny a drobné dierky vyplníme silikónovým tmelom, poškodené vrstvy náteru odstránime a väčšie nerovnosti alebo ostriekane rohy zapravíme špeciálnym fasádnym tmelom. Všetky tieto služby vždy vykonáva špeciálne školený zamestnanec. V rámci nášho “systému čistých budov” sme schopní zabezpečiť najnutnejšie povrchové úpravy a opravy fasád. Táto služba sa odporúča ak je povrch na objekte, na ktorý máte v pláne nanášať ochranný antigraffitový náter alebo náter fasádnou farbou, schátraný, popraskaný, lúpe sa farba alebo sa drobí omietka.

Po vykonaní týchto opráv a pred prípadným natretím fasádnou farbou je vhodné ešte celú plochu riadne napenetrovať, čo slúži na spojenie a spevnenie predchádzajúcich vrstiev náteru a celkovú fixáciu povrchu. Ak ste sa rozhodli opravené miesta pred natretím ochranným náterom pretrieť len lokálne, penetrovanie nie je nutné.

AGO 1

 

Umývanie okien Bánovce ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad upratovacích služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Špecializujeme sa na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch. Čistenie vykonávame umývaním, tlakovým umývaním s aktívnou čistiacou zložkou, tlakovým umývaním sódou – systémom zásobníka ARMEX, pieskovaním, pieskovaním Granit, pieskovaním ľahkými abrazívami – vlašskými orechmi, pieskovaním špeciálnou pieskovačkou W / 125 s riaditeľným tlakom, na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca. Pieskovanie interiérov a exteriérov budov, krovov, stropov, fasád a pláštov budov. Čistenie a umývanie fasád, okien, presklenných plôch vo výškach, vykonávame pomocou horolezeckej a zlaňovacej techniky, alebo pomocou hydraulických ramien pojazdných montážnych plošín, práce vo výškach. Ďalej vykonávame čistenie, tryskanie a umývanie fasád, stien, priečelí, portálov a plášťov budov, hál, priemyselných hál, sendvičových plášťov, plechových stien a opláštenie, betónových stien, presklenných stien, polykarbonátových stien, luxferových a kopilitových stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladov, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií.

Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.